24 grudnia 2016

Wakacje w Dziwnówku. Tak czy nie?

Dziwnówek to mała miejscowość w północno- zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskim i gminie Dziwnów. Leży on niespełna 4,5 kilometra na wschód od mostu zwodzonego w Dziwnowie. Pomimo swych niewielkich rozmiarów staje się coraz bardziej lubianym i popularnym letniskiem. Czy warto wybrać się do Dziwnówka na wakacje ?

Ta mała miejscowość to szereg atrakcji i miejsc do wypoczynku. W Dziwnówku oraz jego okolicach spotkamy się z kąpieliskami, fantastyczna plażą oraz szlakami turystycznymi. Znajdzie się tutaj także miejsce dla chcących się zrelaksować w ciszy przy wędce. Łaknący wysiłku fizycznego także nie powinni narzekać na brak atrakcji w tej miejscowości oraz jej okolicach. Dziwnówek pomimo swoich niewielkich rozmiarów staje się coraz bardziej popularny. Co jest tego zasługą?

Z pewnością piękna plaża, która uchodzi za bardzo czystą, jest szeroka oraz ma bardzo drobny piasek. Jednym słowem jest idealnym miejscem do opalania się i relaksu. Bez wątpienia przyciąga tutaj Zalew Kamieński, który oferuje możliwość wędkowania, a w jego wodach natrafimy na okonie, szczupaki, płonie i węgorze. Jest to fantastyczne miejsce do wypoczynku przy dobrej książce, w ciszy i spokoju, z dala od miastowego zgiełku. Dziwnówek, jak na swoje niewielkie rozmiary, oferuje nam dość dobra bazę noclegowa. Możemy zakwaterować {meteor] się tutaj w willach, pensjonatach, ośrodkach wczasowych, domach gościnnych, przystaniach, turnusach rehabilitacyjnych, apartamentach, czy też w kwaterach prywatnych. Warto zaznaczyć, iż ceny noclegów są naprawdę przystępne więc miejscowość ta bez wątpienia nadaje się dla wczasowiczów, którzy nie chcą wydać fortuny. Szeroki i różnorodny wachlarz noclegów w dogodnych lokalizacjach pozwala nam na znalezienie oferty, która spełni nasze oczekiwania, a tym samym sprawi, iż będziemy zadowoleni z przyjazdu tutaj.

Dziwnówek jest niewielką miejscowością w województwie zachodniopomorskim, która zaczyna przyciągać coraz więcej turystów. Nie bez powodu. Czysta, spokojna oraz urokliwa wieś, bez wątpienia nadaje się na wypoczynek oraz chwilową ucieczkę od wielkich, szarych miast, przepełnionych ludźmi. Oferując bardzo dobrą bazę noclegową, w przystępnych cenach, staje się jeszcze atrakcyjniejszą. Jeśli chcemy oderwać się od pędu życia codziennego i odpocząć w spokojnej, czystej okolicy oraz spędzić noc w fantastycznym miejscu za niewielkie pieniące, Dziwnówek zdecydowanie jest miejscem dla nas i naszych rodzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>